Tablica nagrađenih

 

Tablica nagrađenih na Festivalu glumca

 

 

 

Fabijan Šovagović 

za najbolja umjetnička ostvarenja glumice i  glumca

Ivo Fici

za najbolje umjetničko ostvarenje glumca do 28 g.

Nevenka Filipović

za najbolje lutkarsko glumačko ostvarenje ili glumačko ostvarenje u predstavama za djecu i mlade 

Vanja Drach

 za najbolju predstavu u cjelini 

Plakat

Monodrama

1.

Neva Rošić

Nada Subotić

Tomislav Lipljin

Adrijana Vicković

 

 

 

2.

Neva Rošić

Vili Matula

Marko Torjanac

 

 

 

3.

Vlasta Knezović

Zvonimir Zoričić

Nina Violić

 

 

Božidar Orešković

za najbolju monodramu

4.

Barbara Rocco

Ljubomir Kerekeš

Rene Bitorajac

 

 

Zvonimir Zoričić

za najbolju monodramu

5.

Katarina Bistrović-Darvaš

Ljubomir Kerekeš

Dražen Šivak

 

 

Darko Ćurdo

za najbolju monodramu

6.

Pero Kvrgić

Doris Šarić - Kukuljica

Nataša Dangubić

 

Art

Teatar u gostima

Vilim Matula

za najbolju monodramu

 

7.

Alma Prica

Ksenija Prohaska

Željko Vukmirica

Hrvoje Zalar

Ivana Boban

 

 

 

8.

Zdenko Botić

Alen Liverić

Mladena Gavran

Dubravka Crnojević-Carić

Srđana Šimunović

 

Otac

Hnk u Splitu

 

9.

Edita Majić

Daria Lorenci

Zoran Pokupec

Krešimir Mikić

Dora Polić

 

Brat magarac

Zagrebačko kazalište mladih

 

10.

Mladena Dervenkar-Gavran

Daria Lorenci

Stojan Matavulj

Hrvoje Barišić

Olga Pakalović

 

Muškardin

HNK Ivana pl. Zajca

 

11.

Jagoda Kralj Novak

Elizabeta Kukić

Zoran Pokupec

Rakan Rushaidat

Antonija Stanišić

 

Kokoš  

HNK u Varaždinu

 

12.

Anja Šovagović-Despot

Vanja Ćirić

Dragan Despot

Draško Zidar

Renata Sabljak

 

Svoga tela gospodar

ZGK Komedija

 

13.

Andrea Blagojević

Tatjana Bertok-Zupković

Mirko Soldano

Boris Svrtan

Nataša Janjić

 

Vrata do

Zagrebačko kazalište mladih

 

14.

Alma Prica

Bruna Bebić-Tudor

Mustafa Nadarević

Čedo Martinić

Csilla Baráth-Bastaić

 

Smisao života gospodina Lojtrice

Kazalište KNAP

Vanja Cuculić

za najbolji kazališni plakat

15.

Nela Kocsis,

Tatjana Feher i Nikolina Marić

Tomislav Lipljin

Frane Perišin

Amar Bukvić

i Filip Juričić

Hrvoje Zalar

za najbolje glumačko lutkarsko ostvarenje

Četvrta sestra

GDK Gavella

 

16.

Olga Pakalović

Judita Franković

Rakan Rushaidat

Amar Bukvić

Živko Anočić

ansambl predstave Pepeljuga Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića u Osijeku

Djeca sa CNN-a

Glumačka družina Histrion

 

17.

Slavica Knežević

Barbara Nola

Krešimir Mikić

Joško Ševo

Ana Maras

i Maja Posavec

Jasmina Žiljak

Balon

Teatar Exit i Teatar 2000

Vanja Cuculić

za najbolji kazališni plakat

18.

Nataša Janjić

Ljiljana Bogojević

Siniša Popović

Rene Medvešek

Mladen Kovačić

Pero Juričić

39 stepenica

Kazalište Virovitica, Ludens teatar i Hrvatsko kazalište Pečuh

 

19.

Anja Šovagović Despot Marija Sekelez i Natalija Đorđević

Rakan Rushaidat

Renè Bitorajac i Tarik Filipović

Lana Helena Hulenić

ansambl predstave Mala djeca, veliki ljudi Dječjeg kazališta Dubrava

Mrzim istinu

Teatra &TD

 

20.

Jasna Palić Picukarić

Anastasija Jankovska

Boris Svrtan

Nenad Srdelić

Nikša Arčanin

Berislav Tomičić

Srce veće od ruku Kazalište PlayDrama

Vanja Cuculić

za najbolji kazališni plakat

21.

Jasna Palić Picukarić

Nela Kocsis

Marko Torjanac

Filip Juričić

Slaven Španović

Luka Dragić

Sada je, zapravo, sve dobro

Zagrebačko kazalište mladih

 

22.

Mladena Gavran

Nataša Janjić

Ivan Brkić

Marko Torjanac

Erna Rudnički

Danijel Radečić

260 dana

HNK u Osijeku

 

23.

Nela Kocsis

Anja Šovagović Despot

Marko Torjanac

Joško Ševo

Pere Eranović

 

Bljesak zlatnog zuba

ZGK Komedija

Vanja Cuculić

za najbolji kazališni plakat

24.

Ecija Ojdanić

Mia Krajcar

Vinko Kraljević

Željko Königsknecht

Aneta Matulić

ansambl predstave Bijeli jelen Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića iz Osijeka

Kao na nebu

GDK Gavella