RASPORED IGRANJA PREDSTAVA 29. FESTIVALA GLUMCA

Raspored igranja predstava u tabličnom obliku (PDF dokument) možete preuzeti ovdje.

Ulaznice za predstave u Vinkovcima mogu se kupiti od 9. svibnja 2022. na blagajni GK Joza Ivakić. Blagajna radi od ponedjeljka do petka, od 09:00 do 12:00, četvrtkom i petkom i od 18:00 do 20:00 te sat vremena prije izvedbi. Kontakt: blagajna@kazaliste-vinkovci.hr / 032 338 752 ili 091 269 2104.

Ulaznice za predstave u Županji u prodaji od 9. svibnja na blagajni Čistoće (bivši Stanobiro) svakim radnim danom od 07:00 do 14:00 sati, subotom od 07:00 do 12:00 sati i jedan sat prije početka predstave na blagajni Dvorane Mladost. Informacije i rezervacije predstava od 9. svibnja na tel. 032 831 324.

Ulaznice za predstave u Vukovaruu prodaji od 9. svibnja na blagajni Hrvatskog doma svakim radnim danom od 10:00 do 13:00 sati te 2 sata prije početka predstave. Informacije i rezervacije predstava od 9. svibnja na tel. 032 450 679.

Za predstave u Iloku i Otoku ulaz je slobodan.

Za predstavu „San ljetne noći” (utorak, 17.svibnja u 18:00 sati, HNK u Osijeku) osigurano je 80 besplatnih ulaznica za publiku 29. Festivala glumca. Prijevoz nije osiguran. Ulaznice možete rezervirati putem e-pošte: sanljetnenocios@gmail.com , a preuzeti pola sata prije u predvorju HNK u Osijeku.

RASPORED IGRANJA PREDSTAVA 29. FESTIVALA GLUMCA PO MJESTIMA

Vinkovci

Gradsko kazalište Joza Ivakić

subota, 14. svibnja u 21 sat
SVEČANOST OTVARANJA FESTIVALA
KAZALIŠTE PLAYDRAMA, Split
Autorski projekt Ivane Vuković i Helene Petković „SRETNA NE BILA“ u režiji Helene Petković

nedjelja, 15. svibnja u 19 sati
TEATAR EXIT, Zagreb
Jure Karas „REALISTI“ u režiji Matka Raguža

ponedjeljak, 16. svibnja u 11 sati
GRADSKO KAZALIŠTE „ŽAR PTICA“, Zagreb
Predstava za djecu i mlade, autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić „MALA FRIDA“ u režiji Anice Tomić

ponedjeljak, 16. svibnja u 21 sat
Zajednička predstava GRADSKOG KAZALIŠTA JOZA IVAKIĆ Vinkovci, GRADSKOG DRAMSKOG KAZALIŠTA GAVELLA, Zagreb,
LUDENS TEATRA, Koprivnica, GRADSKOG KAZALIŠTA POŽEGA i CENTRA ZA CJELOŽIVOTNO UČENJE I KULTURU BJELOVAR
Josip Kozarac – Borislav Vujčić „TENA – KRONIKA RASPADA JEDNE LJEPOTE“ u režiji Dražena Ferenčine

utorak, 17. svibnja u 21 sat
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU
Tituš Brezovački „MATIAŠ, GRABANCIJAŠ, DIJAK“ u režiji Krešimira Dolenčića

četvrtak, 19. svibnja u 21 sat
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE SPLIT
Karel i Josef Čapek „KUKCI… ZAUSTAVLJENA PRIČA“ u režiji Saše Anočića

petak, 20. svibnja u 19 sati
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBU
Miroslav Krleža „U AGONIJI“ u režiji Ivice Buljana

subota, 21. svibnja u 18 sati
DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA

Ilok

Slovački dom

nedjelja, 15. svibnja u 20 sati
KAZALIŠTE PLAYDRAMA, Split
Autorski projekt Ivane Vuković i Helene Petković
„SRETNA NE BILA“ u režiji Helene Petković

srijeda, 18.svibnja u 11 sati
GRADSKO KAZALIŠTE POŽEGA
Predstava za djecu i mlade H. C. Andersen „CAREVO NOVO RUHO“ u režiji Ružice Maurus

četvrtak, 19. svibnja u 18:30 sati – OTKAZANO
KAZALIŠTE PLANET ART, Zagreb i ZAGREBAČKO GRADSKO KAZALIŠTE KOMEDIJA
Peter Quilter „KORAK PO KORAK“ u režiji Marka Torjanca

Osijek

utorak, 17. svibnja u 18 sati
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U OSIJEKU
William Shakespeare „SAN LJETNE NOĆI“ u režiji Tamare Damjanovi

Otok

Dom kulture

petak, 13. svibnja u 19 sati
DRAMA PLUS, Zadar
Édouard Louis „TKO JE UBIO MOG OCA“ u režiji Vinka Radovčića

ponedjeljak, 16. svibnja u 20 sati
KAZALIŠTE PLAYDRAMA, Split
Autorski projekt Ivane Vuković i Helene Petković
„SRETNA NE BILA“u režiji Helene Petković

srijeda, 18. svibnja u 19 sati
GLUMAČKA DRUŽINA HISTRION, Zagreb
Ephraim Kishon „BILA JE TO ŠEVA“ u režiji Lee Anastazije Fleger

Vukovar

Hrvatski dom Vukovar

petak, 13. svibnja u 21 sat
KAZALIŠTE VIROVITICA
Davor Špišić „ALABAMA“ u režiji Darija Harjačeka

nedjelja, 15. svibnja u 21 sat
UMJETNIČKA ORGANIZACIJA KAZALIŠNA DRUŽINA REBEL, Zagreb
Miran Kurspahić – Rona Žulj „KRIZNI STOŽER“ u režiji Mirana Kurspahića

srijeda, 18. svibnja u 21 sat
ZAGREBAČKO GRADSKO KAZALIŠTE KOMEDIJA
Alan Ayckbourne „TREBA SE ZNATI PONAŠATI“u režiji Tomislava Pavkovića

Županja

Dvorana Mladost

subota, 14. svibnja u 19 sati
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBU i TEATAR ERATO, Zagreb
Prema romanu Sandora Maria i adaptaciji Christophera Hamptona „KAD SVIJEĆE DOGORE“ u režiji Branka Ivande

ponedjeljak, 16. svibnja u 19 sati
GRADSKO KAZALIŠTE MLADIH SPLIT
Prema „Medvjedu“ i „Prosidbi“ A. P. Čehova „PSI, PARE, PIŠTOLJI“ u režiji Ivana Plazibata

četvrtak, 19. svibnja u 11 sati – OTKAZANO
KAZALIŠTE MALA SCENA, Zagreb
Predstava za djecu i mlade Paško Vukasović i Ivana Vuković „AUT“ u režiji Paška Vukasovića

petak, 20. svibnja u 21 sat
SATIRIČKO KAZALIŠTE KEREMPUH, Zagreb
J.B.P. Molière „ŠKRTAC“ u režiji Dore Ruždjak Podolski

RASPORED IGRANJA PREDSTAVA 29. FESTIVALA GLUMCA PO DANIMA

petak, 13. svibnja

Otok, Dom kulture u 19 sati
DRAMA PLUS, Zadar
Édouard Louis „TKO JE UBIO MOG OCA“ u režiji Vinka Radovčića

Vukovar, Hrvatski dom u 21 sat
KAZALIŠTE VIROVITICA
Davor Špišić „ALABAMA“ u režiji Darija Harjačeka

subota, 14. svibnja

Županja, Dvorana Mladost u 19 sati
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBU i TEATAR ERATO, Zagreb
Prema romanu Sandora Maria i adaptaciji Christophera Hamptona „KAD SVIJEĆE DOGORE“ u režiji Branka Ivande

Vinkovci, Gradsko kazalište u 21 sat
SVEČANOST OTVARANJA FESTIVALA
KAZALIŠTE PLAYDRAMA, Split
Autorski projekt Ivane Vuković i Helene Petković „SRETNA NE BILA“ u režiji Helene Petković

nedjelja, 15. svibnja

Vinkovci, Gradsko kazalište u 19 sati
TEATAR EXIT, Zagreb
Jure Karas „REALISTI“ u režiji Matka Raguža

Ilok, Slovački dom u 20 sati
KAZALIŠTE PLAYDRAMA, Split
Autorski projekt Ivane Vuković i Helene Petković
„SRETNA NE BILA“ u režiji Helene Petković

Vukovar, Hrvatski dom u 21 sat
UMJETNIČKA ORGANIZACIJA KAZALIŠNA DRUŽINA REBEL, Zagreb
Miran Kurspahić – Rona Žulj „KRIZNI STOŽER“ u režiji Mirana Kurspahića

ponedjeljak, 16. svibnja

Vinkovci, Gradsko kazalište u 11 sati
GRADSKO KAZALIŠTE „ŽAR PTICA“, Zagreb
Predstava za djecu i mlade, autorski projekt Anice Tomić i Jelene Kovačić „MALA FRIDA“ u režiji Anice Tomić

Županja, Dvorana Mladost u 19 sati
GRADSKO KAZALIŠTE MLADIH SPLIT
Prema „Medvjedu“ i „Prosidbi“ A. P. Čehova „PSI, PARE, PIŠTOLJI“ u režiji Ivana Plazibata

Otok, Dom kulture u 20 sati
KAZALIŠTE PLAYDRAMA, Split
Autorski projekt Ivane Vuković i Helene Petković
„SRETNA NE BILA“u režiji Helene Petković

Vinkovci, Gradsko kazalište u 21 sat
Zajednička predstava GRADSKOG KAZALIŠTA JOZA IVAKIĆ Vinkovci, GRADSKOG DRAMSKOG KAZALIŠTA GAVELLA, Zagreb,
LUDENS TEATRA, Koprivnica, GRADSKOG KAZALIŠTA POŽEGA i CENTRA ZA CJELOŽIVOTNO UČENJE I KULTURU BJELOVAR
Josip Kozarac – Borislav Vujčić „TENA – KRONIKA RASPADA JEDNE LJEPOTE“ u režiji Dražena Ferenčine

utorak, 17. svibnja

Osijek, HNK u 18 sati
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U OSIJEKU
William Shakespeare „SAN LJETNE NOĆI“ u režiji Tamare Damjanovi

Vinkovci, Gradsko kazalište u 21 sat
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU
Tituš Brezovački „MATIAŠ, GRABANCIJAŠ, DIJAK“ u režiji Krešimira Dolenčića

srijeda, 18. svibnja

Ilok, Slovački dom u 11 sati
GRADSKO KAZALIŠTE POŽEGA
Predstava za djecu i mlade H. C. Andersen „CAREVO NOVO RUHO“ u režiji Ružice Maurus

Otok, Dom kulture u 19 sati
GLUMAČKA DRUŽINA HISTRION, Zagreb
Ephraim Kishon „BILA JE TO ŠEVA“ u režiji Lee Anastazije Fleger

Vukovar, Hrvatski dom u 21 sat
ZAGREBAČKO GRADSKO KAZALIŠTE KOMEDIJA
Alan Ayckbourne „TREBA SE ZNATI PONAŠATI“u režiji Tomislava Pavkovića

četvrtak, 19. svibnja

Županja, Dvorana Mladost u 11 sati – OTKAZANO
KAZALIŠTE MALA SCENA, Zagreb
Predstava za djecu i mlade Paško Vukasović i Ivana Vuković „AUT“ u režiji Paška Vukasovića

DAN DOMAĆINA (ANDRIJAŠEVCI) u 13 sati

Ilok, Slovački dom u 18:30 sati – OTKAZANO
KAZALIŠTE PLANET ART, Zagreb i ZAGREBAČKO GRADSKO KAZALIŠTE KOMEDIJA
Peter Quilter „KORAK PO KORAK“ u režiji Marka Torjanca

Vinkovci, Gradsko kazalište u 21 sat
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE SPLIT
Karel i Josef Čapek „KUKCI… ZAUSTAVLJENA PRIČA“ u režiji Saše Anočića

petak, 20. svibnja

Vinkovci, Gradsko kazalište u 19 sati
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBU
Miroslav Krleža „U AGONIJI“ u režiji Ivice Buljana

Županja, Dvorana Mladost u 21 sat
SATIRIČKO KAZALIŠTE KEREMPUH, Zagreb
J.B.P. Molière „ŠKRTAC“ u režiji Dore Ruždjak Podolski

subota, 21. svibnja
subota, 21. svibnja u 18 sati
DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA